MODUS light panel LED IBP 23W 3200lm/4000 IP54 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI
EAN.:8596099018573
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073709179 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 97 |
| Built-in height | 576 |
| Built-in width | 576 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 97 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 86 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | 1-10 V |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2750 lm |
| Power | 32 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOINLA1C3V1600/700D1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073709179 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI
EAN.:8596099018573
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/DALI
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/DALI
EAN.:8595073757002
KOD KRAT.:MOQP2B600/B350DIM/90
KOD VÝR.:QP2B600/B350DIM/90
EAN.:8596099008734
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/ND
KOD VÝR.:TELX4000M3/ND
EAN.:8596099058456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved