LEDVANCE linear lighting LED Power.Batten 24W 2600lm/830/170 ° IP20 ;1200mm
KOD KRAT.:OSIPOW24/83012
KOD VÝR.:4058075266575
EAN.:4058075266575
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099113995 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 4400 lm |
| Power | 32 W |
| EAN | 8596099113995 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIKL4000A4KN625ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIPOW24/83012
KOD VÝR.:4058075266575
EAN.:4058075266575
KOD KRAT.:OSH64319IRC-A
KOD VÝR.:4008321340153
EAN.:4008321340153
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/NDNZ3
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/NDNZ3
EAN.:8596099015510
KOD KRAT.:OSH64512
KOD VÝR.:4008321746115
EAN.:4008321746115
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved