MODUS light fitting LED ESO 36W 3500lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOESO4000SSKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000SSKO3ND/90
EAN.:8596099031619
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073720747 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 64 |
| Built-in height | 602.0 |
| Built-in width | 602.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 64 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 121 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 33 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073720747 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIDRA2KO4V1ND625/71 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOESO4000SSKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000SSKO3ND/90
EAN.:8596099031619
KOD KRAT.:MOBRSB2KO375V2/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB2KO375V2/NDNZ
EAN.:8595073764284
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/DALI
EAN.:8596099040352
KOD KRAT.:MOED1500A4Z60/05/ND
KOD VÝR.:ED1500A4Z60/05/600/ND
EAN.:8596099050375
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved