MODUS light panel LED Q 26W 2600lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP3B600/500NDNZ
KOD VÝR.:QP3B600/500NDNZ
EAN.:8596099018306
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099067762 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5100 lm |
| Material housing | Metal |
| Power | 44.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 116 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOIBP5000A4KN625DALI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099067762 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP3B600/500NDNZ
KOD VÝR.:QP3B600/500NDNZ
EAN.:8596099018306
KOD KRAT.:MOTSP2000S3CW/C/ND
KOD VÝR.:TSP2000S3CW/C/ND
EAN.:8596099078454
KOD KRAT.:MO035730
KOD VÝR.:AREL6000RL2KV3DALI/DI/9003
EAN.:8596099035730
KOD KRAT.:MOHL4000LKO4/RSTART
KOD VÝR.:HL4000LKO4/RSTART/ND
EAN.:8596099094690
KOD KRAT.:MOQN5C600/1050ND
KOD VÝR.:QN5C600/1050ND
EAN.:8596099017934
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600ND/F
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600ND/FW
EAN.:8596099020262
KOD KRAT.:HTRCUSK
KOD VÝR.:V640
EAN.:8595614720458
KOD KRAT.:MOQN3A600/B1050DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B1050DALI
EAN.:8596099001681
KOD KRAT.:MOPL2500M1W3ND/NZ
KOD VÝR.:PL2500M1W3ND/NZ
EAN.:8596099032777
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved