EM150B REC 1S OA/CO NM3 ELB WH IP20
KOD KRAT.:PHQEM8718699798901
KOD VÝR.:871869979890100
EAN.:8718699798901
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099053956 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4200 lm |
| Material housing | Steel |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 131 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Power | 32 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOIBP4000A5KN625ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099053956 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQEM8718699798901
KOD VÝR.:871869979890100
EAN.:8718699798901
KOD KRAT.:MOEXAL6000CX5KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL6000CX5KOPDB/ND
EAN.:8596099097677
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM3DALI/9016
EAN.:8596099032548
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KN600/NDNZ
EAN.:8596099083373
KOD KRAT.:MOSPMN3000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN3000KO3/E370/ND
EAN.:8596099100971
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved