MODUS light fitting LED G 39W 4900lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOG1RLKN3V1/1050ND
KOD VÝR.:G1RLKN3V1/1050ND
EAN.:8595073798050
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099051099 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5500 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 112 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Power | 49.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099051099 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOFIT5000A4KO600/DA1 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOG1RLKN3V1/1050ND
KOD VÝR.:G1RLKN3V1/1050ND
EAN.:8595073798050
KOD KRAT.:MOQP3A600/1050DALINZ
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALINZ/90
EAN.:8596099036119
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved