MODUS light panel LED FIT 35W 3500lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KO625/N2
KOD VÝR.:FIT4000A4KO625/ND/IP6520
EAN.:8596099104221
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099065898 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 146 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOED4000A4Z90/2/601 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099065898 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KO625/N2
KOD VÝR.:FIT4000A4KO625/ND/IP6520
EAN.:8596099104221
KOD KRAT.:MOQN3A600/B1050DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B1050DALI
EAN.:8596099001681
KOD KRAT.:MOPL2500M1W3ND/NZ
KOD VÝR.:PL2500M1W3ND/NZ
EAN.:8596099032777
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved