MODUS light fixture LED EPD 41W 5900lm/830/90° IP20; ND white
KOD KRAT.:MOEPD6000RM3Z90/2/ND
KOD VÝR.:EPD6000RM3Z90/2/ND
EAN.:8596099085506
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073795547 |
| Length | 655 |
| Width | 357 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 21-40 st. |
| Built-in height | 500.0 |
| Built-in width | 300.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 14500 lm |
| Material housing | kov |
| Montage type | závěsné |
| Power | 92.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOMEGAL4S4V1/2100DAL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073795547 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEPD6000RM3Z90/2/ND
KOD VÝR.:EPD6000RM3Z90/2/ND
EAN.:8596099085506
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735194
KOD VÝR.:872016973519499
EAN.:8720169735194
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCV1/2101
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073730302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved