MODUS line light LED TOP 29W 4300lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTOP4000M4CW/ND/P1
KOD VÝR.:TOP4000M4CW/ND/P1
EAN.:8596099045722
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099001544 |
| Length | 655 |
| Width | 357 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 500.0 |
| Built-in width | 300.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK10 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Material housing | kov |
| Montage type | závěsné |
| Power | 92.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 12000 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOMEGALW4S5PCOV1/210 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099001544 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTOP4000M4CW/ND/P1
KOD VÝR.:TOP4000M4CW/ND/P1
EAN.:8596099045722
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCV1/2101
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073730302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved