MODUS damp proof batten LED PL 50W 7500lm/4000 IP65 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4DIM
KOD VÝR.:PL7000L2W4DIM
EAN.:8596099003494
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073764772 |
| Length | 1224 |
| Width | 197 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 940 |
| Built-in width | 140 |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK10 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 8400 lm |
| Material housing | Steel |
| Montage type | Pendant |
| Power | 61.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOMEGALW2M3PCOV1/142 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073764772 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4DIM
KOD VÝR.:PL7000L2W4DIM
EAN.:8596099003494
KOD KRAT.:MOFIT4500A4KNEF600/N
KOD VÝR.:FIT4500A4KNEF600/ND
EAN.:8596099082789
KOD KRAT.:MOHL4000LKO4/ND
KOD VÝR.:HL4000LKO4/ND
EAN.:8596099083854
KOD KRAT.:MOTELX5000XM4/ND
KOD VÝR.:TELX5000XM4/ND
EAN.:8596099053635
KOD KRAT.:MOSPMN1500KN3/E190/2
KOD VÝR.:SPMN1500KN3/E190/DIM
EAN.:8596099102609
KOD KRAT.:OSIENCLANCYLBK
KOD VÝR.:4058075392663
EAN.:4058075392663
KOD KRAT.:MOAREL6000RLAS4DAL1
KOD VÝR.:AREL6000RLAS4DALI
EAN.:8596099032364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved