MODUS linear light LED TOP 29W 4300lm/5700 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOTOP4000M5CEW/R/DAL
KOD VÝR.:TOP4000M5CEW/R/DALI
EAN.:8596099066680
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099028473 |
| Length | 1224 |
| Width | 357 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 21-40 st. |
| Built-in height | 940 |
| Built-in width | 300.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK10 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 22700 lm |
| Material housing | Metal |
| Montage type | Pendant |
| Power | 182 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOMEGAL4M3PCNV2/4200 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099028473 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTOP4000M5CEW/R/DAL
KOD VÝR.:TOP4000M5CEW/R/DALI
EAN.:8596099066680
KOD KRAT.:PHQSM060C-764712
KOD VÝR.:872016976471299
EAN.:8720169764712
KOD KRAT.:PHQRC059Z-752191
KOD VÝR.:8720169752191
EAN.:8720169752191
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved