LEDVANCE light.flood.LED BATTERY.SPOT.SINGLE 4W 260lm/840 IP54; white
KOD KRAT.:OSIBSS4/840WT
KOD VÝR.:4058075227385
EAN.:4058075227385
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099014674 |
| Length | 1224 |
| Width | 197 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 940 |
| Built-in width | 300.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 20500 lm |
| Material housing | kov |
| Montage type | závěsné |
| Power | 118 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099014674 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOMEGALW4M4V2/2800DA | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIBSS4/840WT
KOD VÝR.:4058075227385
EAN.:4058075227385
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved