MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 11400lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCNV2/210
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCNV2/2100ND
EAN.:8596099041243
| Výrobce: | |
| Product family | FLYS |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099047313 |
| Length | 638 |
| Width | 435 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 224 |
| Built-in width | 23 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 49 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | kov |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 96.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOFLYS3000RS3WS/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099047313 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCNV2/210
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCNV2/2100ND
EAN.:8596099041243
KOD KRAT.:OSA2721MFX
KOD VÝR.:4008321297150
EAN.:4008321297150
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved