RC132V G6 29_36_43S/830_40 PSD W30L120 OC
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-749894
KOD VÝR.:872016974989499
EAN.:8720169749894
| Výrobce: | |
| Product family | FLY |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099030902 |
| Length | 1227 |
| Width | 435 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7100 lm |
| Material housing | Steel |
| Power | 77 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOFLY8000RM4GP/DAL1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099030902 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-749894
KOD VÝR.:872016974989499
EAN.:8720169749894
KOD KRAT.:MOVLO3500L1W5ND/NZ
KOD VÝR.:VLO3500L1W5ND/NZ
EAN.:8596099042998
KOD KRAT.:OSH64781/240
KOD VÝR.:4050300283500
EAN.:4050300283500
KOD KRAT.:OSH64717
KOD VÝR.:4008321624215
EAN.:4008321624215
KOD KRAT.:MOTELXW4000M5/ND
KOD VÝR.:TELXW4000M5/ND
EAN.:8596099091699
KOD KRAT.:MOOX3000S4/NDS60
KOD VÝR.:OX3000S4/NDS60
EAN.:8596099034344
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved