MODUS lighting fixture LED PKS 64W 7500lm/3000 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPKS8000RM2KO3ND
KOD VÝR.:PKS8000RM2KO3ND
EAN.:8596099082048
| Výrobce: | |
| Product family | EVO |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099072834 |
| Length | 610.00 |
| Width | 96.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 480.0 |
| Built-in width | 50 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - čirý |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 50 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3400 lm |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 136 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 25 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099072834 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOEVO3500S4CEW/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPKS8000RM2KO3ND
KOD VÝR.:PKS8000RM2KO3ND
EAN.:8596099082048
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
KOD KRAT.:EEEDIN372L
KOD VÝR.:1008880
EAN.:8595597913212
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved