MODUS ceiling light LED EXAL 28W 3300lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS3KOPDS/1
KOD VÝR.:EXAL3000CS3KOPDS/DALI
EAN.:8596099063351
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099034986 |
| Length | 1522 |
| Width | 98 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1260 |
| Built-in width | 52 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 50 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Luminous flux | 3500.00 lm |
| Material housing | Metal |
| přepravní rozměr cm | 163.0 cm |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 85.0 |
| Transport length | 1630 |
| Transport width | 125 |
| účinnost svítidla | 90 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEVAL1LKVM4V1/1050N | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099034986 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS3KOPDS/1
KOD VÝR.:EXAL3000CS3KOPDS/DALI
EAN.:8596099063351
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KV3DAL3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3DALIT
EAN.:8596099061739
KOD KRAT.:PHQBBP333LED81/740W
KOD VÝR.:871951472789200
EAN.:8719514727892
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KV3DAL1
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3DALI
EAN.:8596099046491
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved