PHILIPS LED bulb A60 8.5W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 15Y opál 2-pack
KOD KRAT.:PHLEDA8.5/840/2
KOD VÝR.:8718699763657
EAN.:8718699763657
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099064013 |
| Length | 1535 |
| Width | 225.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1300 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Power | 34 W |
| přepravní rozměr cm | 4772 cm |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 1500.00 |
| Transport width | 240 |
| účinnost svítidla | 129.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 4400 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEPK4000RL4KN/1/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099064013 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA8.5/840/2
KOD VÝR.:8718699763657
EAN.:8718699763657
KOD KRAT.:MOEDRE12/1W/E1SEXWH4
KOD VÝR.:OZN/EDRE12/1W/E/1/SE/X/WH/4
EAN.:5902869523483
KOD KRAT.:OSA2827DC-02B
KOD VÝR.:4052899417953
EAN.:4052899417953
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved