PHILIPS public light LED BGP391 LED56-4S/740 I DM12 SW310F CLO D9
KOD KRAT.:PHQBGP391LED564S/740
KOD VÝR.:871951472693200
EAN.:8719514726932
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099118709 |
| Others | |
| Beam angle | Extreme narrow beam 5-10° st. |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lifespan | 80000 hod |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 28 W |
| EAN | 8596099118709 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MODON4000M4GB80/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBGP391LED564S/740
KOD VÝR.:871951472693200
EAN.:8719514726932
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved