EMOS rechargeable work lamp 700lm/45m IPXX; black/green
KOD KRAT.:BEP4538
KOD VÝR.:1450000360
EAN.:8592920092590
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099068493 |
| Width | 300.0 |
| Length | 1213.60 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1240 |
| Built-in width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 75 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK10 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Montage type | Post-top |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 5900 lm |
| Power | 54.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOPKK6000RM2PCO4DALI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099068493 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEP4538
KOD VÝR.:1450000360
EAN.:8592920092590
KOD KRAT.:MOHL1LKO4V1/R1050NDC
KOD VÝR.:HL1LKO4V1/R1050NDCONT
EAN.:8596099013714
KOD KRAT.:PHELEDTC20.5/830HE
KOD VÝR.:872016929552000
EAN.:8720169295520
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/DA
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALI
EAN.:8596099051334
KOD KRAT.:MOUS4000C3KN/ND
KOD VÝR.:US4000C3KN600/ND
EAN.:8596099002541
KOD KRAT.:BEP3400
KOD VÝR.:1440211100
EAN.:8592920106839
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/2100
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073781571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved