MODUS damp proof batten LED VLO 38W 4900lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4ND/P
KOD VÝR.:VLO5000M2W4ND/P
EAN.:8596099048693
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099077211 |
| Width | 300.0 |
| Length | 1213.60 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1240 |
| Built-in width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 75 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Montage type | Ceiling surface mounting |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 5900 lm |
| Power | 54.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOPKK6000RM2KO4DAL2 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099077211 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4ND/P
KOD VÝR.:VLO5000M2W4ND/P
EAN.:8596099048693
KOD KRAT.:MOTELXDPM7000L4/ND
KOD VÝR.:TELXDPM7000L4/ND
EAN.:8596099060480
KOD KRAT.:MOIKL4000A4KN625ND
KOD VÝR.:IKL4000A4KN625ND
EAN.:8596099113995
KOD KRAT.:OSIPOW24/83012
KOD VÝR.:4058075266575
EAN.:4058075266575
KOD KRAT.:OSH64319IRC-A
KOD VÝR.:4008321340153
EAN.:4008321340153
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/NDNZ3
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/NDNZ3
EAN.:8596099015510
KOD KRAT.:OSH64512
KOD VÝR.:4008321746115
EAN.:4008321746115
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved