Philips RIVANO bar/tube black 3x4.5W SELV
KOD KRAT.:PHI50613/30/P0
KOD VÝR.:8718696169971
EAN.:8718696169971
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099129927 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4500.00 lm |
| Power | 37.0 W |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8596099129927 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLLL4000SS4KVM4NDNZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI50613/30/P0
KOD VÝR.:8718696169971
EAN.:8718696169971
KOD KRAT.:PHQRS150B9WB/840WH
KOD VÝR.:871951454829999
EAN.:8719514548299
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KW3
KOD VÝR.:871869975598000
EAN.:8718699755980
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved