MODUS downlight LED SPMN 34W 3550lm/3000 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOSPMN4000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN4000KO3/E370/ND
EAN.:8596099081164
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099093792 |
| Length | 1210 |
| Width | 153.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Built-in width | 65.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Power | 19 W |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099093792 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLLL2000RM1KVM4DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMN4000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN4000KO3/E370/ND
EAN.:8596099081164
KOD KRAT.:MOBRS5KO480V3/NDNZ3
KOD VÝR.:BRS5KO480V3/NDNZ3
EAN.:8596099004187
KOD KRAT.:OSA9005
KOD VÝR.:4050300137193
EAN.:4050300137193
KOD KRAT.:MOIDRA2KO5V1ND600/10
KOD VÝR.:IDRA2KO5V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073712780
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved