ABB circuit breaker S203 3-pole. 16A C 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0164
KOD VÝR.:2CDS253001R0164
EAN.:4016779468008
| Výrobce: | |
| Product family | KSK |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099013905 |
| Length | 1293 |
| Width | 208 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1150 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 77 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 125 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Power | 20 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099013905 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOKSK2000M3KS/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0164
KOD VÝR.:2CDS253001R0164
EAN.:4016779468008
KOD KRAT.:MOG1RMKO4V1/700DIM
KOD VÝR.:G1RMKO4V1/700DIM
EAN.:8596099004613
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0165
KOD VÝR.:2CDS271001R0165
EAN.:4016779549455
KOD KRAT.:MOSPMP3000KN3/370/N3
KOD VÝR.:SPMP3000KN3/370/ND/90
EAN.:8596099106669
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved