MODUS light panel LED IS 37W 4300lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND1
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1400K
EAN.:8596099081508
| Výrobce: | |
| Product family | G |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099086794 |
| Length | 1535 |
| Width | 220.0 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1100 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| CRI | 90-100 |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4150 lm |
| Material housing | kov |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 106 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099086794 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOG1RLKN4V1/1050ND/9 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND1
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1400K
EAN.:8596099081508
KOD KRAT.:MOQN3C600/DI/B1050ND
KOD VÝR.:QN3C600/DI/B1050ND
EAN.:8596099060510
KOD KRAT.:MOQNX5000C600/DI/MI1
KOD VÝR.:QNX5000C600/DI/MIXW/B/BTC
EAN.:8596099063689
KOD KRAT.:MOQN3A600/F5W1050DAL
KOD VÝR.:QN3A600/F5W1050DALI
EAN.:8596099016586
KOD KRAT.:MOUL9000V14/3DIM
KOD VÝR.:UL9000V14/3DIM
EAN.:8596099046330
KOD KRAT.:MOTELX3000M4/DALI/R
KOD VÝR.:TELX3000M4/DALI/R
EAN.:8596099130480
KOD KRAT.:MOTELX5000L6/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L6/ND/90
EAN.:8596099123604
KOD KRAT.:MOQP5B600/500DIM
KOD VÝR.:QP5B600/500DIM
EAN.:8595073700756
KOD KRAT.:MOBRSB3KO300V1/ND/PI
KOD VÝR.:BRSB3KO300V1/ND/PIR
EAN.:8596099078201
KOD KRAT.:PA3LR12PPBL1
EAN.:5410853039037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved