ABB switchboard.on.plaster Mistral65 8mod. IP65 transparent door light gray N/PE
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1201
KOD VÝR.:1SLM006501A1201
EAN.:8000126107562
| Výrobce: | |
| Product family | ESO |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099071738 |
| Length | 1210 |
| Width | 240 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 950 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 127.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 3300 lm |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099071738 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOESO3000RMKO3NDNZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1201
KOD VÝR.:1SLM006501A1201
EAN.:8000126107562
KOD KRAT.:MOGEOSM3000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM3000SO4/9003/ND
EAN.:8596099081270
KOD KRAT.:MOQXPD4000A600MIXW/1
KOD VÝR.:QXPD4000A600MIXW/SKY21
EAN.:8596099053192
KOD KRAT.:MOESO2000RSKO3DALI
KOD VÝR.:ESO2000RSKO3DALI
EAN.:8596099045685
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
KOD KRAT.:MOPL3500L1NPM4ND
KOD VÝR.:PL3500L1NPM4ND
EAN.:8596099044930
KOD KRAT.:MOEVO5000M3CEW/ND
KOD VÝR.:EVO5000M3CEW/ND
EAN.:8596099053536
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved