LEDVANCE LVRPCLA60 8.5W/827 230VFR E27 FS1 LEDV
KOD KRAT.:OSEARY608.5/827F#
KOD VÝR.:4058075824737
EAN.:4058075824737
| Výrobce: | |
| Product family | ESO |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099068134 |
| Length | 560.0 |
| Width | 560.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 400 |
| Built-in width | 400 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2910 lm |
| Material housing | Steel |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 130 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Power | 23 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOESO3000SSKO3DALI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099068134 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEARY608.5/827F#
KOD VÝR.:4058075824737
EAN.:4058075824737
KOD KRAT.:HDD540
KOD VÝR.:D540
EAN.:8595118857827
KOD KRAT.:MOQP5D600/1400DALI/B
KOD VÝR.:QP5D600/1400DALI/BTC
EAN.:8596099080860
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN600DALI
KOD VÝR.:IBP6000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099038397
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL7000L2W3ND/P1/NZ
EAN.:8596099029685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved