MODUS light.ceiling.radiant. IKP 4x18W G13 cover prism EP IP40; module.625
KOD KRAT.:MOIKP418625EP
KOD VÝR.:IKP418625EP
EAN.:8595073728514
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073734263 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Built-in height | 602.0 |
| Built-in width | 602.0 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 94.0 |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Raster |
| Lamp included | ne |
| Material housing | Kov |
| Number of lamps | 7.60 |
| Power | 72 W |
| přepravní rozměr cm | 62.2 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 94.0 |
| Transport length | 622 |
| Transport width | 622 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073734263 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOI418KP625EP/IP54 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIKP418625EP
KOD VÝR.:IKP418625EP
EAN.:8595073728514
KOD KRAT.:MOI418ALDP625EPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP625EPNZ
EAN.:8595073721720
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved