ABB circuit breaker S201 1-pole. 50A C 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0504
KOD VÝR.:2CDS251001R0504
EAN.:4016779551007
| Výrobce: | |
| Product family | FLY |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099084486 |
| Length | 1227 |
| Width | 435 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 10 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6800 lm |
| Material housing | Metal |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | Extreme narrow beam 5-10° W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099084486 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOFLY8000RM/MIXW/WP | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0504
KOD VÝR.:2CDS251001R0504
EAN.:4016779551007
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4DIM
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4DIM
EAN.:8596099047344
KOD KRAT.:MOAREL4000RMAS3DALIT
KOD VÝR.:AREL4000RMAS3DALIT/9003
EAN.:8596099044978
KOD KRAT.:MOG1RLKO4V1/1400DAL2
KOD VÝR.:G1RLKO4V1/1400DALI/BTC
EAN.:8596099054731
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved