SOLIGHT reel.drum. outdoor. 1-set 50m rubber IP44 018
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
| Výrobce: | |
| Product family | ART |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045234 |
| Length | 1210 |
| Width | 200 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 22 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5300 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 45 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099045234 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOART5000DI1M4GPNA/N | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N1
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/ND
EAN.:8596099052409
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3ND
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3ND
EAN.:8596099000240
KOD KRAT.:MOEVO5000M4CEW/ND/90
KOD VÝR.:EVO5000M4CEW/ND/9005
EAN.:8596099052690
KOD KRAT.:MOFLY6000RM4GP/DAL2
KOD VÝR.:FLY6000RM4GP/DALI/BTC
EAN.:8596099047023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved