Schneider SEDNA frame.cover quadruple aluminum
KOD KRAT.:AMSDD313804
KOD VÝR.:SDD313804
EAN.:3606481482563
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099059361 |
| Length | 1545 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6850 lm |
| Material housing | Steel |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | Ano |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 58.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOAREL6000RL2KVM3SRS | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099059361 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AMSDD313804
KOD VÝR.:SDD313804
EAN.:3606481482563
KOD KRAT.:MOSPMN1500KN4E190NDE
KOD VÝR.:SPMN1500KN4/E190/ND/EU
EAN.:8596099075514
KOD KRAT.:MOPHD5000M4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD5000M4PC/R1/ND
EAN.:8596099049744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved