MODUS downlight LED SPMP 40W 4500lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099034801 |
| Length | 1245 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 56 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099034801 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOAREL4000RM2KV3DAL2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KVM3SRS
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVM3SRS/9016
EAN.:8596099041953
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
KOD KRAT.:AMA9F03316
KOD VÝR.:A9F03316
EAN.:3606480439926
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved