MODUS light panel LED Q 52W 4900lm/3800 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099041861 |
| Length | 1545 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 41.0 W |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 127.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5200 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOAREL5000RL2KV3ND/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099041861 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved