MODUS light fitting LED G 48W 4800lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOG1RLKO4V1/1400ND/2
KOD VÝR.:G1RLKO4V1/1400ND/90
EAN.:8596099056902
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099041700 |
| Length | 1245 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 758 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 127 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3300 lm |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099041700 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOAREL3000RM2KVM3DA2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOG1RLKO4V1/1400ND/2
KOD VÝR.:G1RLKO4V1/1400ND/90
EAN.:8596099056902
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV4DAL1
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV4DALI/90
EAN.:8596099061401
KOD KRAT.:OSL36/865
KOD VÝR.:4050300517858
EAN.:4050300517858
KOD KRAT.:MOMEGALW2S4PCOV1/105
KOD VÝR.:MEGALW2S4PCOV1/1050DALI
EAN.:8596099045395
KOD KRAT.:MOKSL4000M3KS/ND
KOD VÝR.:KSL4000M3KS/ND
EAN.:8595073791006
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT4000A4KO600/ND/90
EAN.:8596099058333
KOD KRAT.:PHI8719514432000
KOD VÝR.:871951443200000
EAN.:8719514432000
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/1
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/DALI
EAN.:8596099061999
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V5/DALI
KOD VÝR.:BRSB4KO480V5/DALI
EAN.:8596099075798
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved