Schneider circuit breaker iC60N 3-pole. 32A C 6kA
KOD KRAT.:AMA9F04332
KOD VÝR.:A9F04332
EAN.:3606480440694
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099069926 |
| Length | 1245 |
| Width | 160 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Built-in width | 85.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 19 W |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOAREL2000RM1KVM4DA2 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099069926 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AMA9F04332
KOD VÝR.:A9F04332
EAN.:3606480440694
KOD KRAT.:MOHL1MKO4V1/R1050NDS
KOD VÝR.:HL1MKO4V1/R1050NDSTART
EAN.:8595073710434
KOD KRAT.:MOLLL3000RM2KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RM2KV4NDNZ
EAN.:8596099016821
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KV4ND/3
KOD VÝR.:AREL6000RL2KV4ND/DI/9003
EAN.:8596099030636
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
KOD KRAT.:MOQP2D600/2100DIM
KOD VÝR.:QP2D600/2100DIM
EAN.:8596099019464
KOD KRAT.:MOEVAL1LKV4V1/1050ND
KOD VÝR.:EVAL1LKV4V1/1050ND
EAN.:8595073715026
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved