MODUS public light LED LV 19W 2500lm/2700 IP65 100Y 3DIM ;
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V22/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V22/3DIM
EAN.:8596099073923
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099039332 |
| Length | 1510.00 |
| Width | 240 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Power | 44.0 W |
| přepravní rozměr cm | 152 cm |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 1520 |
| Transport width | 250 |
| účinnost svítidla | 114.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099039332 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOESO5000RLKO4ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V22/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V22/3DIM
EAN.:8596099073923
KOD KRAT.:OSH64678
KOD VÝR.:4008321624055
EAN.:4008321624055
KOD KRAT.:OSIENCLANCYLBK
KOD VÝR.:4058075392663
EAN.:4058075392663
KOD KRAT.:MOAREL6000RLAS4DAL1
KOD VÝR.:AREL6000RLAS4DALI
EAN.:8596099032364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved