MODUS LED AREL 41W 5350lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM4DA4
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM4DALIT
EAN.:8596099061258
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902869504673 |
| Length | 276 |
| Width | 143 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Emergency power supply | Central (central battery) |
| Fixture class | III |
| Height/Depth | 44.0 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | nouzová |
| Luminous flux | 410 lm |
| Montage type | Post-top |
| Number of lamps | 0.9 |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| Transport height | 44.0 |
| Transport length | 276 |
| Transport width | 143 |
| typ svítidla | nouzová |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Power | 9544 W |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 5902869504673 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOETE/3W/FZLV/WH | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM4DA4
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM4DALIT
EAN.:8596099061258
KOD KRAT.:AMSDD114401
KOD VÝR.:SDD114401
EAN.:3606481480163
KOD KRAT.:KNCT-DTL50
KOD VÝR.:18281
EAN.:5905339182814
KOD KRAT.:MOPHD5000M4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD5000M4PC/R1/ND
EAN.:8596099049744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved