OSRAM car headlights. WY5W 2827DC-02B 12V 5W W2.1x9.5d BL2
KOD KRAT.:OSA2827DC-02B
KOD VÝR.:4052899417953
EAN.:4052899417953
| Výrobce: | |
| Product family | EDGE |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902869523483 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Cutout | 280.0 |
| Emergency power supply | s vlastní baterií |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 63 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | nouzová |
| Lamp included | DMX |
| Montage type | Wall build on |
| Switch type | Standby switching |
| typ svítidla | nouzová |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 105 lm |
| Power | 0.9 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 5902869523483 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOEDRE12/1W/E1SEXWH4 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSA2827DC-02B
KOD VÝR.:4052899417953
EAN.:4052899417953
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved