MODUS LED AREL 37W 4300lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3DAL6
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3DALI/9003
EAN.:8596099034467
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099107772 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 230 |
| Built-in width | 200 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 50 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2910 lm |
| Material housing | Metal |
| Number of lamps | 1 |
| Outter diameter | 370 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 115 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099107772 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOSPMP3000KO3/370/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3DAL6
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3DALI/9003
EAN.:8596099034467
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KVM3DA6
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVM3DALIT/9016
EAN.:8596099017149
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV3ND/90
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV3ND/90
EAN.:8596099020620
KOD KRAT.:MOLLL3000RL2KVM4ND/P
KOD VÝR.:LLL3000RL2KVM4ND/P
EAN.:8596099058425
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved