MODUS ceiling light LED BRS 34W 3900lm/5700 IP40 80Y ND;
KOD KRAT.:MOBRS5KO480V3/NDNZ3
KOD VÝR.:BRS5KO480V3/NDNZ3
EAN.:8596099004187
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099081164 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Cutout | 370 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3550 lm |
| Material housing | Steel |
| Outter diameter | 390 |
| Power | 34 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 104 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOSPMN4000KO3/E370/N | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099081164 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOBRS5KO480V3/NDNZ3
KOD VÝR.:BRS5KO480V3/NDNZ3
EAN.:8596099004187
KOD KRAT.:OSA9005
KOD VÝR.:4050300137193
EAN.:4050300137193
KOD KRAT.:MOIDRA2KO5V1ND600/10
KOD VÝR.:IDRA2KO5V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073712780
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved