MODUS light fitting LED FITP 49W 5400lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFITP5000C3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP5000C3KN600/ND
EAN.:8596099106935
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099092481 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| CRI | 90-100 |
| Cutout | 190.0 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Outter diameter | 210 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 83 |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Power | 12.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099092481 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOSPMN1000KN2/E190/N | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFITP5000C3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP5000C3KN600/ND
EAN.:8596099106935
KOD KRAT.:PHIH8719514487284
KOD VÝR.:871951448728400
EAN.:8719514487284
KOD KRAT.:MOETE/2W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETE/2W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448947204
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved