MODUS damp proof batten LEDPL 32W 4400lm/6500 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPL3500L1N6ND
KOD VÝR.:PL3500L1N6ND
EAN.:8596099020361
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099071622 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in depth | 45 |
| Cap-base | ostatní |
| Cutout | 190.0 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Number of lamps | 0.9 |
| Outter diameter | 210 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 114.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1600 lm |
| Power | 14 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOSPMDO1500/4/BB80/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099071622 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL3500L1N6ND
KOD VÝR.:PL3500L1N6ND
EAN.:8596099020361
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KW3
KOD VÝR.:871869975592800
EAN.:8718699755928
KOD KRAT.:MOLVLEDOS3500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS3500V24/3DIM
EAN.:8596099045463
KOD KRAT.:MOSPMS2000KN3/300/DA
KOD VÝR.:SPMS2000KN3/300/DALI
EAN.:8596099002725
KOD KRAT.:HGVD212PD
KOD VÝR.:VD212PD
EAN.:3250616641778
KOD KRAT.:MOSBL4000LKO3/DALI/R
KOD VÝR.:SBL4000LKO3/DALI/RCONT
EAN.:8596099082796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved