MODUS public light LED LVX 39W 5000lm/4000 IP65 40Y ND ;
KOD KRAT.:MOLVX4500NO4V1/NDS
KOD VÝR.:LVX4500NO4V1/NDS60/EU
EAN.:8596099074142
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099110703 |
| Length | 1570 |
| Width | 86 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Built-in height | 1213.60 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Damproof |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Luminous flux | 8500 lm |
| Material housing | plast |
| Number of lamps | 1 |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Damproof |
| účinnost svítidla | 147 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Power | 58 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099110703 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOVL1X4LNDMULTI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVX4500NO4V1/NDS
KOD VÝR.:LVX4500NO4V1/NDS60/EU
EAN.:8596099074142
KOD KRAT.:MOOKTAS4PC3V1/700DAL
KOD VÝR.:OKTAS4PC3V1/700DALI
EAN.:8596099015206
KOD KRAT.:MOSTL4000C/4DIMASTRO
KOD VÝR.:STL4000C/4DIM/ASTRO
EAN.:8596099012748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved