LEDVANCE wall light LED STIXX.USB 2W 150lm/840/110 ° IP44;
KOD KRAT.:OSISTI2/840
KOD VÝR.:4058075399723
EAN.:4058075399723
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099068691 |
| Length | 1575 |
| Width | 135.0 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1100 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | plast |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 4772 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 7500 lm |
| Power | 50 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099068691 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOPL7000L2W6ND/NZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSISTI2/840
KOD VÝR.:4058075399723
EAN.:4058075399723
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0634
KOD VÝR.:2CDS271001R0634
EAN.:4016779543941
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735620
KOD VÝR.:872016973562099
EAN.:8720169735620
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM5ND
KOD VÝR.:PL7000L2WPM5ND
EAN.:8596099036348
KOD KRAT.:AMZB5AV033
KOD VÝR.:ZB5AV033
EAN.:3389110908084
KOD KRAT.:MOQP3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/B1050ND
EAN.:8595073730272
KOD KRAT.:MOGEOSM3000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM3000SO4/9003/ND
EAN.:8596099081270
KOD KRAT.:MOQXPD4000A600MIXW/1
KOD VÝR.:QXPD4000A600MIXW/SKY21
EAN.:8596099053192
KOD KRAT.:MOESO2000RSKO3DALI
KOD VÝR.:ESO2000RSKO3DALI
EAN.:8596099045685
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved