MODUS light panel LED Q 106W 12500lm/4000 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQP3D600/2100DALIT
KOD VÝR.:QP3D600/2100DALIT
EAN.:8596099046484
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099074432 |
| Length | 1275 |
| Width | 135.0 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 800 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5500 lm |
| Material housing | plast |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 131 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | Ano |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Power | 42.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOPL5000M2W5NDSM/S12 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099074432 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP3D600/2100DALIT
KOD VÝR.:QP3D600/2100DALIT
EAN.:8596099046484
KOD KRAT.:MOSPMN1500KN4E190NDE
KOD VÝR.:SPMN1500KN4/E190/ND/EU
EAN.:8596099075514
KOD KRAT.:MOPHD5000M4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD5000M4PC/R1/ND
EAN.:8596099049744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved