DIVE SL261 RD 070 5W 27K N HV IP65L
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN
KOD VÝR.:871869975566900
EAN.:8718699755669
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099070731 |
| Length | 1275 |
| Width | 135.0 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 800 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5500 lm |
| Material housing | plast |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 138.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Power | 40 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOPL5000M2WD3HF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099070731 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN
KOD VÝR.:871869975566900
EAN.:8718699755669
KOD KRAT.:MOQP2F600/1050DALI
KOD VÝR.:QP2F600/1050DALI
EAN.:8596099067588
KOD KRAT.:MOTOP8000L3CW/R/ND
KOD VÝR.:TOP8000L3CW/R/ND
EAN.:8596099033095
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved