MODUS damp proof batten LEDPL 50W 7500lm/6500 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPL7000L2W6ND/P2,5
KOD VÝR.:PL7000L2W6ND/P2,5
EAN.:8596099035143
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099040345 |
| Length | 1610 |
| Width | 75 |
| Others | |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1300 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 78 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | plast |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 147 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 7800 lm |
| Power | 53 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099040345 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOPHD7000L4PM/S/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL7000L2W6ND/P2,5
KOD VÝR.:PL7000L2W6ND/P2,5
EAN.:8596099035143
KOD KRAT.:MOPHD5000M4PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD5000M4PC/S/DALI
EAN.:8596099040239
KOD KRAT.:MOPL2500M1N4ND/P/90
KOD VÝR.:PL2500M1N4ND/P/90
EAN.:8596099078744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved