HALOPIN® PRO 48 W 230 V G9
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099042912 |
| Length | 1270 |
| Width | 136 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4900 lm |
| Material housing | plast |
| přepravní rozměr cm | 129.0 cm |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 120 |
| Transport length | 1290 |
| Transport width | 160 |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 129.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Power | 38 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOVLO5000M2W5ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099042912 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:PHIH8720169350731
KOD VÝR.:8720169350731
EAN.:8720169350731
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved