MODUS flood light LED RH 74W 9800lm/840/90° IP65; N.D
KOD KRAT.:MORH100W4/ND
KOD VÝR.:RH100W4/ND
EAN.:8596099101336
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099032524 |
| Length | 1270 |
| Width | 86 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Built-in height | 758 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Damproof |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Material housing | plast |
| Number of lamps | 1 |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Damproof |
| účinnost svítidla | 126 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 4800 lm |
| Power | 38 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099032524 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOVL1X4MDALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MORH100W4/ND
KOD VÝR.:RH100W4/ND
EAN.:8596099101336
KOD KRAT.:MOSPMN4000KN4/E370/N
KOD VÝR.:SPMN4000KN4/E370/ND/9005
EAN.:8596099088811
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved