MODUS linear light LED SBL 29W 3000lm/840 IP20; ND 120cm white REND
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRE
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/REND
EAN.:8596099054359
| Výrobce: | |
| Product family | EXAL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099055325 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 600 |
| Built-in width | 520 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Cutout | 600 |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 72 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 11900 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Outter diameter | 800 |
| Power | 96.0 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Bulkheads |
| účinnost svítidla | 124 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEXAL12000CM4KOPD2 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099055325 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRE
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/REND
EAN.:8596099054359
KOD KRAT.:DEL135-Q011116W3
KOD VÝR.:L135-Q0.111/16.W3
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KV4NDN1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KV4NDNZ/DI/9016
EAN.:8596099027445
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved