MODUS light fitting LED G 39W 4650lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOG1RLKO3V1/1050SRS
KOD VÝR.:G1RLKO3V1/1050SRS
EAN.:8596099064983
| Výrobce: | |
| Product family | EXAL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099064068 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 600 |
| Built-in width | 520.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Cutout | 600 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 72 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Outter diameter | 800 |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | stropnice |
| účinnost svítidla | 98 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 7800 lm |
| Power | Extreme narrow beam 5-10° W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEXAL8000CMMIXK | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099064068 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOG1RLKO3V1/1050SRS
KOD VÝR.:G1RLKO3V1/1050SRS
EAN.:8596099064983
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/DA1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/DALI
EAN.:8596099051099
KOD KRAT.:MOG1RLKN3V1/1050ND
KOD VÝR.:G1RLKN3V1/1050ND
EAN.:8595073798050
KOD KRAT.:MOQP3A600/1050DALINZ
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALINZ/90
EAN.:8596099036119
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved